Oyun Parkı ve Yatağı

Oyun Parkı ve Yatağı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?


Bebeğinizin emeklemeye başladığı andan itibaren ev içinde güvenli olacağı bir mekana ihtiyaç duyacaksınız. Bir bebek parkı sizin bu ihtiyacınızı sağlayacaktır. Bebek parkını belli bir yaşa kadar çocuğunuzun hem oyun oynaması hem de uyuması için kullanabilirsiniz.


Bebek parklarını alırken katlanabilir ve kolay taşınabilir olanlarını tercih etmeniz kullanım açısından size kolaylık sağlayacaktır. farklı modellerde üretilen parkların tekerlekli ya da sallanma özelliğine sahip olanları olduğu gibi oyun cepleri olanları da mevcuttur.

Bu ürünü uzun süreli kullanmanız önerilmez. Kısa sürelerle bebeğinizi oyun parkında bıraktığınızda bile onu sürekli kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Günümüzde kademeli oyun parklarının en üst bölümü alt açma, alt bölümü yatak olarak da kullanılabilmektedir . Bazı modellerde yatak olarak hazır ürünler var iken, olmayanlar için yatak yaptırılması gerekebilmektedir.

Katlanabilen modeller, yolculuklar ve tatil sırasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kullanım süresinin çok uzun olmadığı ve genellikle bebeklerin dar bir alanda kapalı kalmaktan hoşlanmamaları bu ürünün dezavantajları arasında sayılabilir.

Elbette güvenlik anne-babalar için her şeyden önemlidir.